Master Plan

חודש עבודה מוכן לאינסטגרם (וגם לפייסבוק)

בעסקי הלייף סטיל אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. את כבר יודעת שדף אינסטגרם אמור לתפוס את תשומת הלב של הלקוחה בשנייה שהיא מגיעה אליו, להשאיר אותה, לסקרן, לעניין ולגרום לה ללחוץ על הקישור שמוביל למכירה.

שיווק של עסקי לייף סטייל תמיד יהיה שונה מעסקים אחרים (במיוחד במדיה). ככה זה כשהנראות היא מרכיב סופר חיוני ומשמעותי שמשכנע את הלקוחה אם לקנות או לוותר עד הפעם הבאה. ולך אין זמן לבזבז על תכנים לא מדויקים שלא מביאים לך לקוחות ומכירות.)
לקוחה שלא התחברה בפעם הראשונה למוצרים שאנחנו מציעות לא תחזור בחזרה. פשוט כי היא תרגיש שאין לנו מה להציע לה.

את כבר יודעת שהשיווק באינסטגרם עובד טוב אבל אין לך זמן לזה. מי כמוך יודעת כמה זה לא פשוט לעשות שיווק שוטף כשאת צריכה להתמקד בעסק. ההתעסקות בשיווק באינסטגרם הופכת מטלה, ומטלות, הן שואבות אנרגיה.
זה קשה ומעייף להיות עסק של אישה אחת ושכל הזמן צריכה להחליט במה להתמקד ואיפה לא להתפזר אבל כשזה מגיע לעבודה באינסטגרם (ובפייסבוק) אסור לרגע לוותר על הכי מדויק, הכי קולע והכי מושך אחרת ההכנסות יורדות והלחץ עולה.

זו הסיבה שבניתי את מאסטר פלאן. כדי שאת תוכלי להתפנות לעסק שלך בעוד שאני אעשה כל מה שצריך כדי שתראי יותר תוצאות, יהיה לך זמן לעסק שלך, תהיה לך אסטרטגיה שיווקית חודשית באופן שוטף, יהיו לך תמונות ייחודיות לאינסטגרם ולפייסבוק. תמונות מותאמות שישמשו אותך לסטורי. עיצובים גרפיים מותאמים לצרכים השונים שלך, סרטוני רילס ופיד שנראה מליון דולר ומושך תשומת לב ולקוחות.

גריד 1 שירות (1)

הילה שניידר | HILA

גריד 2 מוצר

ליאת שייט | סטודיו PIT

גריד 3 מוצר (1)

אסנת הרמתי | כך אנחנו

מה ההבדל בין השיווק שלך באינסטגרם (ופייסבוק) לבין מאסטר פלאן?

למי זה מתאים?

למי שצריכה שימקדו אותה, יעשו לה סדר ויעזרו לה בשיווק של עסק לייף סטייל

לבעלות עסקים שצריכות סדר ומסגרת בשביל שתוכלי להיות עקבית ולא יחסר לך כלום בשביל לשווק, כי תקבלי הכל מוכן לכל החודש, יהיה לך תכנון לכל שבוע ולכל יום, שישחרר אותך מלחשוב מה לעשות ומה להעלות ואת פשוט תתפני לעבודה האמיתית שלך מחוץ לרשתות

למי שרוצה פיד מקצועי ומרהיב שמושך תשומת לב

לבעלות עסקי לייף סטייל שרוצות פיד מעוצב ומקצועי, לדעת שמעכשיו כל מי שיכנס אליך לפרופיל יגיד 'וואו' וירצה לראות עוד, כי הכל נראה מקצועי, יפה ומסקרן, כי אין תבנית או שטנץ קבוע, אלא מגוון שמשתנה, בעיצובים ובתמונות.

למי שרוצה שמישהיא תלך איתה יד ביד

את לא לבד. יש לך עם מי להתייעץ, להתלבט ולהחליט על המהלכים הבאים בעסק שלך. יש מי שדואגת שהשיווק שלך יעבוד ואת יכולה להרפות ולשחרר מכל ההתעסקות הזו.

כאן נרשמת לשיחה איתי

מה צריך כדי שהשיווק באינסטגרם יעבוד?

20211101_130630
12377565_1075685675824576_4737227453120610315_o

מה האתגר במציאת אשת מקצוע שתעשה את השיווק שלך באינסטגרם?

החלטת שאת מוכנה להוציא את השיווק באינסטגרם (ובפייסבוק) לידיים מקצועיות. קיבלת המלצות, בדקת אנשי מקצוע, קראת חומרים והבנת שיש 2 דברים שאסור לך לוותר עליהם.

שתהיה מקצוענית– מישהי שתמיד תהיה שם עבורך במרחק שיחת טלפון או מייל. שתרגישי שאכפת לה יותר ממך שהכל יעבוד כמו שצריך. שיהיה לך נעים וטוב לעבוד איתה כי את יודעת כמה היא איתך בכל בשיווק.

מקצועית– אשת מקצוע שיש לה ניסיון של שנים והוכחות בשטח. שיודעת לעצב ברמה הגבוהה ביותר. שעבדה עם אינסוף עסקים ויודעת מה מתאים לכל עסק. שתהיה נאמנה לצורת השיווק שחשובה שלך. שתקלע לטעם שלך אבל גם לזה של הלקוחות. שתדבר אותך ותהיה אותנטית כמוך. שתעקוב כל הזמן אחרי הפיד. שתבדוק שהכל עובד כמו שצריך. עולה בזמן. מושך ומעניין.

 

מה אנחנו נעשה יחד?

שיחת הכרות ואפיון העסק

אנחנו מדברות, את תספרי לי על העסק שלך, מה חשוב לך ומה את צריכה ואני אענה על כל שאלה שיש לך כך שהכל יהיה ברור וקל.
לאחר מכן אשלח לך שאלון אפיון שימקד אותנו לקראת העבודה המשותפת, שאכיר אותך ואת העסק שלך יותר טוב ואוכל לדייק בתמונות ובעיצובים הגרפיים.

שליחת הפריטים שלך

את יכולה לשלוח לי מוצרים לכמה חודשים קדימה שאותם אצלם או אם יותר נח לך לשלוח כל חודש חבילה, אני אעזור לך לבחור מה לשלוח מבחינת מוצרים, צבעים וכמויות. ואם כבר יש לך תמונות מקצועיות נפלא! תתני לי גישה ונוכל לבחור יחד את אלו שהכי מתאימות כל חודש.

פגישת עבודה פעם בחודש

כל חודש, נקיים פגישת עבודה משותפת בזום, נבחר את הפריטים שיהיו בפרונט באותו חודש, נדבר על מה תקדמי החודש ואם יש חגים או ארועים שצריך להתייחס אליהם. נחליט על פירוט העיצובים הגרפיים והטקסטים שמלווים כל תמונה.

התכנון החודשי מוכן!

לאחר מספר ימים תקבלי את הגריד החודשי, התמונות והעיצובים הגרפיים ישירות לתיבת האימייל שלך, כל חודש- תכנון חודשי שכולל
 6 תמונות מקצועיות ויפות , 12 תמונות אווירה לסטורי, 2 עיצובים גרפיים, 2 סרטוני ריל.
אחרי שתאשרי אני אתזמן את הכל בפייסבוק ואינסטגרם.

מה ההשקעה שלך?

ריטיינר חודשי Master Plan

2450
2,170 ההטבה עד 10.4.24
  •  

תמונות לדוגמה

תמונות אווירה לליאת שייט - סטודיו פיט

תמונות אווירה לאילת קסיס - סטודיו AYLITA

צילום מוצרים לחנות

רוצה לשמוע עוד?

לקוחות מספרות:

ליבת רות

ניהול סושיאל | עיצוב | צילום

אני בונה עבור עסקים תוכנית שיווקית חודשית,  יוצרת עבורם עולם תוכן עשיר, מרגש, מלא בשיק וניחוח עיצובי שמושך לקוחות.

אני עושה את זה בהתאם למגמות בשוק הדיגיטל והאופן שבו לקוחות צריכים ואוהבים לקבל היום את המידע, באופן חוויתי, מושך ומעניין. שנים שאני חייה את העולם הזה, בחנויות עיצוב, בדיגיטל, ועם עסקים אותם אני מלווה ונהנית מכל רגע.

אני לומדת כל הזמן, מנסה ומתנסה במה שחדש, אני אוהבת להרכיב וליצור לכל עסק את מה שנכון לו, מבחינת צבעים, תמונות, פונטים, תוכן, ממש לחבר כמו פאזל את התמונה השלמה של העסק, שתהיה הכי נכונה ואותנטית .

ליבת רות צלמת