סרטונים

איזה תמונות לצלם לעסק שהוא מבוסס שירות?!

איזה עסק יש לך? כשהעסק מבוסס מוצרים, אז כביכול יש לך מה לצלם, יש לך מוצר פיזי לצלם. אבל כשהעסק שלך מבוסס שירות, מה אז את מצלמת? מאיפה מגיעים הרעיונות לתמונות? איך הן מתחברות לעסק? איך אנחנו מעבירות את המסרים והשירות שלנו דרך התמונות? הכל בסרטון!

המשך קריאה »

הצצה לאוספים שלי!

איזה פריטים אני אוהבת? מה הצבעים השולטים אצלי? כמה אביזרים יש לי? איפה אני מאחסנת הכל? מה אני קונה? עם איזה פריטים אני אוהבת להשתמש בצילומים? בסרטון הזה אני נותנת לכן הצצה לחלק מאוספים שיש לי, אלו שאני משתמשת איתם בצילומים ושאני ממשיכה כל הזמן להגדיל. הסוד הוא לא בכמות, הוא בבחירה המדוייקת שתשמש אותנו

המשך קריאה »

איך למשוך תשומת לב בתמונות?!

אחת השאלות החשובות שיש וכזו שמעסיקה הרבה בעלות עסקים, הרי יש מליוני תמונות שעולות לרשתות כל יום, כל שעה, כל דקה, איך נצליח לבלוט ולמשוך את העוקבים אלינו? האמת שיש כמה דרכים – אחת מהם זה ע"י טקסט. כנסו להבין איך בדיוק.

המשך קריאה »

בואו נכיר – נעים מאוד, ליבת רות | צלמת, סטייליסטית מסחרית, תכלס מה אני עושה ואיך הגעתי לזה בסרטון

מזמינה אתכן להיכנס לעולם שלי לרגע, לראות את הצד השני מאחורי המצלמה, התמונות, הרעיונות והשם. איך הכל התחיל? איך הגעתי למה שאני עושה היום? מה אני הכי אוהבת בעבודה שלי ואיך כל העניין של צילום וסטיילינג משתלב.

המשך קריאה »

טיפ משנה חיים! ממש ככה! פתאום הכל מואר ונראה מליון דולר! תמונה מהממת ומוארת בקלות!

אור, אור, אור ועוד אור. יותר מ50% של תמונה מוצלחת בעיני זה האור והוא צריך להיות טבעי ומהמם! אני לא עובדת עם תאורה מלאכותית, פנסים וכו' אלא משתמשת רק באור טבעי בכל הצילומים שלי וככה גם מלמדת את הלקוחות שלי לעשות. הפעם טיפ ממש מגניב, שיקפיץ את התמונה שלך בעוד כמה רמות וממש בקלות.

המשך קריאה »